Apsauga nuo korozijos
Pilna apsaugos nuo rūdžių patirtis

Nuo 2013 m. į Lietuvą buvo atvežta nauja Nano ultra technologija, apsauganti automobilius lyderė pasaulyje, ir jau Vilniuje, pirmaujanti apsauga nuo rūdžių.

Tik musu įmoneje už nedidelę kainą apsaugosime Jūsų automobilį nano ultra technologijos dėka nuo korozijos.

Mūsų unikalus, aplinką tausojantis gaminys ne tik apsaugo nuo rūdžių. Jis taip pat sutepa judančias dalis ir apsaugo elektros jungtis, padedamas sumažinti jūsų transporto priemonės priežiūros išlaidas. Kasmetinis „Krownas“ naudojimas yra viena iš geriausių investicijų, kuria galite sutaupyti tūkstančius euru per visą savo automobilio gyvavimo ciklą. Kasmet apdirbame vis daugiau transporto priemonių, dėl to džiaugiamės, kad esame pirmaujanti automobilių apsaugos nuo rūdžių lyderė.

„Krownas“ gaminys yra pats atsikuriantis ir nuolat besiplečiantis, taip pat nuolat aktyviai atstumiantis drėgmę nuo metalo paviršiaus. Be to, skirtingai nei bitumo dangos tipo gaminiai, „Krownas“ įsiskverbia per netgi tvirčiausias siūles ir taškines siūles, kad būtų užtikrinta daug efektyvesnė ir visapusiškesnė rūdžių apsaugos priemonė. Papildoma nauda, kurią „Krownas“ siūlo daugeliui judančių dalių tepimui ant transporto priemonės, pvz., Durų spynos, stabdžių trosai, maitinimo antenos ir kt.

„Krownas“ apsaugo:

– Bagažinės dangčio siūles ir suvirinimus
– Visus užraktus ir užsegimu
– Galiniai žibintai
– Buferio siūles ir tvirtinimus
– Elektros jungtis ir jutiklius
– Ratų arkas
– Pakabas ir laikiklius
– Durų rankenas
– Durų siūles ir suvirinimus
– Grindų plokštės
– Palanges
– Stabdžių ir kuro linijas
– Visas rėmo dalis
– Amortizatorius
– Stabdžius ir ratus
– Veržles ir varžtus
– Variklio dangčio siūles ir suvirinimus
– Durų veidrodėlius ir jų elektrinius valdymo pultelius
– Priekinius sparnus
– Visus vyrius