Apsauga nuo korozijos

Multifunkcinis antikorozinis dengimas

Lietuvoje saugo automobilius nuo 2013 m.

     Svajonė  patikimai apsaugoti nuo korozijos autotransporto priemones pagaliau išsipildė. Ilgus metus trukę bandymai galų gale davė teigiamus rezultatus.  

     Nauja antikorozinė danga bendriniu pavadinimu – „Stopkor“  patikimai apsaugos nuo korozijos tiek naujus tiek ir jau eksploatuotus automobilius bei kitas transporto priemones.  Palyginti už nedidelę kainą, apsaugosime Jūsų automobilį naudodami pažangią multifunkcinio dengimo technologiją.   

      Mūsų sukurta unikali antikorozinio dengimo  technologija leidžia atlikti ne tik prevencinę  saugą nuo rūdžių, bet taip pat padeda aktyviai kovoti su jau esamais korozijos židiniais. Giliai įsiskverbdama į rūdis, danga korozijos inhibitorių pagalba stabdo korozijos procesą, neleisdama rūdims  plisti . „Stopkor“ danga padeda išsaugoti automobilio vertę. Viskas ko reikia, tai po pirminio padengimo, periodiškai (kas 3-4 metus) atlikti pakartotinus automobilio kėbulo dengimus ir Jūsų automobilis ir toliau nepraras savo puikios išvaizdos. 

     Kuriant antikorozinę dangą, bandymų ir ilgametės patirties pagalba, buvo atrinktos patikimų Švedijos gamintojų antikorozinės medžiagos . Antikorozinė danga pasižyminti drėgmę išstumiančiomis savybėmis, dėl žemo paviršiaus įtempimo gerai skverbiasi į rūdis, o išgaravus tirpikliui suformuoja  ilgalaikę apsauginę plėvelę, kuri puikiai išlaiko įvairius temperatūrų svyravimus, neveikia dažytų ir lakuotų paviršių.  Be to unikali šios kompleksiškos dangos, kurios sudėtyje yra ir vieno žymiausių Švedijos antikorozinių medžiagų gamintojo produktų, savybė – puikus sukibimas su dengiamu paviršiumi bei atsparumas abrazyviniam smėlio/druskų mišinio, naudojamo žiemos laikotarpiu, poveikiui. Net ir pažeista mechaniškai, po kurio laiko, danga  savaime „atsistato“ ir užtikrina patikimą apsaugą.      

    Teisingai parinktos medžiagos, bei Jūsų laiku priimtas sprendimas dėl papildomos antikorozinės apsaugos transporto priemonei, padės išvengti ar sumažinti  galimus nuostolius atsirandančius dėl korozijos poveikio automobilio kėbului, išsaugos jo likutinę vertę. Manome, kad tai geriausia investicija į Jūsų mylimą automobilį. Profesionalus automobilio antikorozinis padengimas, automobilio rūdżių tvarkymas. Automobilio garso izoliacija, sumażina sklindantį garsą ratų arkose ir dugne. Antikorozinis padengimas prailgintiems autobusams.

        Kasmet vis daugiau transporto priemonių naudotojų bei savininkų nutaria rinktis mūsų teikiamas antikorozinio padengimo paslaugas, dėl to, didžiuodamiesi galime teigti, kad esame vieni iš šios paslaugų sferos lyderių. Antikorozinis centras Vilniuje,  Šeškinė, Buivydiškių g.5.

 

„Stopkor“ apsaugo:

 • Automobilio dugno antikorozinis padengimas
 • Arkų antikorozinis padengimas
 • Garso izoliacija automobiliui
 • Buferių tvirtinimus ir saugos elementus
 • Elektros jungtis, laidus ir jutiklius
 • Ratų arkas
 • Slenksčius
 • Pakaba ir laikiklius
 • Stabdžių ir kuro vamzdelius
 • Visas rėmo dalis
 • Stabdžius ir ratus
 • Durų rankenas
 • Durų apačią
 • Stiklo pakėlimo mechanizmus
 • Anteną
 • Veržles ir varžtus
 • Variklio dangčio siūles ir suvirinimus
 • Durų veidrodėlius ir jų elektrinius valdymo pultelius
 • Priekinius sparnus
 • Visus vyrius
 • Dugno konstrukcijas
 • Amortizatorius
 • Variklio dangčio siūles ir suvirinimus

Padengimo procesas

Pilna apsaugos nuo rūdžių patirtis

1 žingsnis. Transporto priemonės tikrinimas
Mūsų kasmet apmokyti ir sertifikuoti technikai patikrina jūsų automobilį, kad prieš pateikdami paraišką būtų parengta išsami patikrinimo ataskaita.

2 žingsnis. Dugno plovimas
Automobilio dugnas kruopščiai nuplaunamas nuo drusku, tepalu ir dulkiu.

3 žingsnis. Apdorojimas silikonu
Visi gumos durų ir kėbulo sandarikliai yra apdorojami mūsų specialiai suprojektuotu silikonu, kad jie būtų apsaugoti ir prižiūrėti.
4 žingsnis. Grindų kilimėliai ir sėdynių apvalkalai.
Technikai rūpestingai pasirūpina, kad kiekvienoje transporto priemonėje būtų grindų kilimėlio apvalkalas ir plastikinis sėdynės apvalkalas, kad jūsų automobilis būtų išvežtas tiksliai taip, kaip jis buvo įdėtas.
5 žingsnis.
Laidų, akumuliatoriaus klemų, elektrinių dalių apsauga nuo drėgmės ir korozijos.

6 žingsnis. Transporto priemonės apdorojimas
Technologai pasiekia visas jūsų automobilio korozijai neatsparias sritis su specialiais įrankiais, parinkdami labiausiai tinkančias medżiagas, užtikrinančiais visišką apsaugą.

7 žingsnis.
Purškiame atidarę kamštelius, dureles, bagažinės dangtį.
Po to, kai visi jūsų automobilio plotai buvo apdoroti, kiekviena zona yra patikrinama.

8 žingsnis. Nuplaunama transporto priemonė
Jūsų automobilis plaunamas specialiomis putomis, kurios pašalina visus antikorozinio produkto likučius nuo dažytų paviršių.

9 žingsnis
Apdorojimas baigtas, tikrinama padengimo kokybė, rašomas padengimo sertifikatas.
Jūsų automobilis bus grąžintas jums švarus ir apsaugotas nuo rūdžių!

Antikorozinio padengimo kainos

 Antikorozinis padengimas automobiliui
iki 1000 kg

Nuėmus ratus plaunamas dugnas, valomos rudys (atskirai susitarus pagal rekomendacija), dengiamas dugnas, jo ertmės ir rėmas, visos važiuoklės dalys, arkos, posparniai , slenksčiai, vidinės ertmės durelių, priekinių ir galinių sparnų, variklio skyrius, kapotas, bagažinės galinis dangtis, elektros instaliacija.

KAINA  €   Registruotis paslaugai

 Antikorozinis padengimas automobiliui
nuo 1000 iki 1600 kg

 Nuėmus ratus plaunamas dugnas,  valomos rudys (atskirai susitarus pagal rekomendacija) dengiamas dugnas, jo ertmės ir rėmas, visos važiuoklės dalys, arkos, posparniai , slenksčiai, vidinės ertmės durelių, priekinių ir galinių sparnų, variklio skyrius, kapotas, bagažinės galinis dangtis, elektros instaliacija.

KAINA €   Registruotis paslaugai

Antikorozinis padengimas automobiliui
nuo 1600 kg

Nuėmus ratus plaunamas dugnas, valomos rudys (atskirai susitarus pagal rekomendacija),  dengiamas dugnas, jo ertmės ir rėmas, visos važiuoklės dalys, arkos, posparniai , slenksčiai, vidinės ertmės durelių, priekinių ir galinių sparnų, variklio skyrius, kapotas, bagažinės galinis dangtis, elektros instaliacija.

KAINA €   Registruotis paslaugai

 Antikorozinis padengimas komerciniam transportui
nuo 1900 iki 3500 kg

Nuėmus ratus plaunamas dugnas, valomos rudys (atskirai susitarus pagal rekomendacija),  dengiamas dugnas, jo ertmės ir rėmas, visos važiuoklės dalys, arkos, posparniai , slenksčiai, vidinės ertmės durelių, priekinių ir galinių sparnų, variklio skyrius, kapotas, bagažinės galinis dangtis, elektros instaliacija.

KAINA €   Registruotis paslaugai

Tik dugno antikorozinis padengimas

Pilnai padengiamas dugnas, jo ertmės ir rėmas, visos važiuoklės dalys, arkos, posparniai.

KAINA €   Registruotis paslaugai

Kontaktai

Antikorozinis centras “Stopkor”

Mus rasite
Šeškinėje, Buivydiškių g. 5, Vilnius
(“Neste” degalinės teritorijoje)

Tel.: 8 628 21788

Darbo laikas

I – VI 9-18 val.

Kur mus rasti: